bibliotek Tillägg Arctic nobel glas auktion Antagande förluster Slät
Gunnar Cyrén, bringare, "Nobel ka | Auktion karljohanauktioner.se
VIN- OCH SNAPSGLAS, 4+4, glas. "Nobel" Gunnar Cyrén, Orrefors. - Bukowskis
Gunnar Cyrén, starkvinsglas, 6 st, "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
Gunnar Cyrén, glasservis, 58 delar "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
Gunnar Cyrén - Auctionet
Glasservis, "Nobel", Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. 28 delar. 11 + 10 + 7 st, Orrefors. Rödvinsglas, vitvinsglas, champagneglas. Höjd: 18-22 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1021
Se produkter som liknar 2st Nobel glas av Gunnar Cyré.. på Tradera (615066910)
Visa auktionsvara :: Pantbanken Sverige
GUNNAR CYRÉN, glas, 4+4 st "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
Gunnar Cyrén Orrefors Nobel - Stockholms Auktionsverk
GUNNAR CYRÉN, glasservis, 64 delar "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
GUNNAR CYRÈN, 6 stycken glas, Nobel, Orrefors, 1990/2000-tal. - Bukowskis
Champagneglas, 5 st. ”Nobel”, Orrefors. Formgivare Gunnar Cyrén. Ett st extra glas med nagg. – Auktionshuset i Örebro AB
Gunnar Cyrén, glas, 4 delar, "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
Gunnar Cyrén, snapsglas, 5 st "Nobel", minnesglas, Orrefors. - Bukowskis
6 st Champagne Glas Orrefors Nobel Gunna… | Auktion.se
Gunnar Cyrén, champagneglas, 12 st, "Nobel", Orrefors. - Bukowskis
Likörglas, 8 st. Nobel, Gunnar Cyrén (1931-2013), Orrefors. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
GUNNAR CYRÉN, "Nobel" | Auktion kanonauktioner.se
GUNNAR CYRÈN. ”Nobel”, Orrefors, Martini/Champagneglas, 6 st. – Auktionshuset i Örebro AB
GUNNAR CYRÉN, 2 st snapsglas, "Nobel | Auktion olsensauktioner.se
GUNNAR CYRÈN. 2 Vinglas, "Nobel", O | Auktion laholmsauktioner.se